Kabataş Vize Başvurusu

Kabataş vize başvurusu adına T.C. vatandaşlarına muafiyetten söz edilebilir. Özellikle de siyah pasaport sahiplerine sık sık muafiyet belirtilir. Bunun ardından ise gri ile yeşil pasaport hamili vatandaşlar gelir.

Söz konusu Umumi Pasaport olduğu zaman ise çoğu zaman muafiyete yer verilmez. Kabataş vize başvurusu adına belgelerin toplanması istenir ve isteyenler bu aşamada Vize Randevu merkezinden danışmanlık hizmeti alarak harekete geçebilir.

Kabataş vize başvurusu için bordo pasaport sahiplerinden özlük belgeleri talep edilir. Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ve hesap dökümleri şeklinde ayrı evraklar üzerinden müracaat edilir.

Seyahat belgeleri olarak ise öncelikle sağlık sigortasına değinilir. Teminat için de en az 30.000 Euro bedeline değinilir. Bunun gibi hem otel hem de uçak bileti rezervasyonları için belgelerin alınması önem arz eder.

Her bir belgeye ek harç ödemelerine de geçilir. T.C. vatandaşları banka üzerinden yapacakları ödemelere karşı belge almalıdır. Nitekim dekont ya da makbuz eşliğinde ödeme ispatlanır ve bu şekilde vize başvurularına geçilebilir.

  • Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Başvurularınızı Ordu Merkez, Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×