Kabadüz Vize Başvurusu

Kabadüz vize başvurusu sırasında ibraz edilmesi zorunlu belgeleri hazırlamaya başlamalısınız. Nitekim başvurular belgeler üzerinden değerlendirilir ve birkaç iş gününe kadar sonucu öğrenmeniz sağlanır.

Vize sürecinin hızlı bir şekilde ilerlemesi adına belgeleri eksiksiz olarak ibraz etmelisiniz. Hatta Kabadüz vize başvurusu adına danışmanlıklara yönelenler zaman kaybetmez ve Vize Randevu önderliğinde zaman kaybetmeden işlemlere geçer.

Belgelerin başında gelen pasaport oluyor ve Kabadüz vize başvurusu için şartlara uygun olup olmaması dikkate alınıyor. Şöyle ki pasaporta dair geçerlilik tarihi ve de en az 2 sayfasının boş olması gibi hususlara değinilir.

10 seneden eski olmayan pasaportlar da kabul edilir. Bu gibi hususlar sadece pasaport değil diğer belgeler için de paylaşılır. Örneğin kimlik veya işyeri belgelerinin güncel tarihli olması gerekir.

Sadece turistik değil ticari, öğrenci, transit ve de oturum izni gibi çeşitli vize türlerine değinilir. Uzun vadeli olarak aile birleşimi ve çalışma izni gibi seçeneklere yer verilir. Geriye ise seyahat nedenine göre tercihinizi yapmanız kalır.

  • Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Başvurularınızı Ordu Merkez, Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×