Gürgentepe Vize Başvurusu

Gürgentepe vize başvurusu kimlik belgeleri üzerinden gerçekleşir. Nüfus cüzdanı fotokopisi ve de tam vukuatlı nüfus kayıt örneği gibi çeşitli evrakların ibrazına geçmeniz beklenir.

Belgeleri merak edenler Gürgentepe vize başvurusu öncesinde danışmanlık hizmeti alabilir. Vize Randevu bu alanda son derece tecrübelidir ve T.C. vatandaşlarına vizeye dair yol gösterir.

Vize prosedürleri arasında başı çeken pasaportlar oluyor. Şöyle ki Gürgentepe vize başvurusu sırasında ibraz edilen pasaportların en az 2 sayfası boş olmalıdır. Buna ek olarak geçerlilik tarihine de değinilir.

Geçerlilik üzerine pasaportların 10 yıldan eski olmaması dikkate alınır. Nitekim yıpranmış olan pasaportlar ile başvuruya geçenlerin vize reddine maruz kaldıkları açık durumda. Aynı şekilde eksik belge ibrazına karşı vizeden olumsuz yanıt almanız kaçınılmaz olacaktır.

Vize reddine karşı talep edilen evrakların her birini hazırlamalı ve eksiksiz olarak ibraz etmelisiniz. Bunun gibi eksiksiz olarak harç ile başvuru ödemelerinin de yapılması gerekir. Böylece ödemeye ilişkin alınan belgeleri de ekler ve vizeye müracaat etmeniz mümkün hale gelir.

  • Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Başvurularınızı Ordu Merkez, Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×