Gülyalı Vize Başvurusu

Gülyalı vize başvurusu için ilk etapta seyahat edilecek ülkenin prosedürlerine değinmek ve de belgeleri hazırlamak önem arz eder. Bu aşamada belli başlı pasaportlar için muafiyete değinilebilir.

Çoğu ülkenin siyah pasaporta dair muafiyete yer verdiği görülüyor. Diplomatik gibi Hususi ve hizmet pasaportlarına dair muafiyet ele alınabilir. Gülyalı vize başvurusu çoğu zaman bordo pasaport sahipleri tarafından değerlendirilir.

Umumi pasaport sahiplerinin çoğu zaman başvurularda muafiyet olmadıkları görülür. Gülyalı vize başvurusu için belgelerini hazırlamaları ve randevu aldıkları gün içerisinde teslim etmeleri beklenir. Vize Randevu önderliğinde tüm bu belgeleri öğrenmekte kolay olacaktır.

Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, pasaport ve de biyometrik fotoğraf gibi evraklara değinilir. Ardından gelen nüfus cüzdanı fotokopisi, seyahat sağlık sigortası ve de hesap dökümleri için de hazırlıklara geçmek gerekir.

Hesap dökümleri seyahat sırasında yeterli mali güce sahip olup olmamanızı anlamak adına ele alınır. Bunun gibi ek gelir belgeleri de istenebilir. Neticesinde yeterli finansal güce sahip olanların vize almaları kolay hale gelir.

  • Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Başvurularınızı Ordu Merkez, Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×