Gölköy Vize Başvurusu

Gölköy vize başvurusu için online formun üzerinde durulur. Şöyle ki ülkelerin her biri de vize başvuru formuna bilgilerin girilmesini bekler. Bilgileri girilmesi üzerine ıslak imza eşliğinde onaya geçilmesi gerekir.

Vize Randevu sayesinde online başvuru formuna ulaşmanız kolay hale gelir. Gölköy vize başvurusu adına online formu indirmeniz ve de ardından doldurmaya başlamanız esas alınır. İndirme işlemlerinin ise ücretsiz olarak gerçekleşmesi söz konusudur.

Gölköy vize başvurusu sırasında sadece başvuru formuna değinilmez. Ardından gelen vize talep dilekçesi de önemli bir yere sahiptir. Dilekçelerin direk olarak konsolosluğa hitaben hazırlanması ve iletilmesi istenir.

Başvuru aşamasında hazırlanması gereken belgeleri de öğrenmek gerekir. Özellikle de seyahat nedenine uygun olan evrakların hepsini de paylaşmanız önem arz eder. Örneğin uçak biletlerinden otel konaklamalarına kadar tüm detaylar belgeler ile ibraz edilmelidir.

Belgeler arasında kimlik fotokopisi, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ve seyahat sağlık sigortası da katılır. Takiben pasaportların geçerlilik tarihine ve de 10 yıldan eski olmaması üzerine paylaşılması istenir.

  • Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Başvurularınızı Ordu Merkez, Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×