Mardin

Mardin vize başvurularına dair danışmanlıklar ile iletişime geçenler zaman kaybetmez. Hatta vize başvuru merkezlerini öğrenebilir ve Schengen sahibi olmak için harekete geçebilirsiniz.

Schengen gibi ülke vizesi için de tüm prosedürlere netlik kazandırmak gerekir. Mardin danışmanlıkları olarak Vize Randevu ile iletişime geçenlere öncelikle pasaport şartları belirtilir. Ardından ise toplanması gereken evraklara değinilir.

Pasaportların birkaç ay kadar geçerlilik tarihinin bulunması önem arz ediyor. Ardından boş sayfaları ve yıpranmamış olması gibi çeşitli hususlara değinilir. Mardin vize başvuru aşamasında belirtilen prosedürlere göre müracaat edilmesi gerekir.

Sadece pasaporta değil diğer evraklara özel şartlara da göz atılmalıdır. Örneğin biyometrik fotoğraflara ihtiyaç duyulur ve en az 3 – 6 ay aralığında çekilmesi istenir. Bunun gibi güncel tarihli olarak hesap dökümlerinin de ibraz edilmesi gerekir.

Nüfus cüzdanı fotokopisi, seyahat rezervasyon belgeleri ve sağlık sigortası şeklinde belgeler sıralanır. Hepsinin de güncel tarihli olması dikkate alınır. Eksiksiz olarak ibraz edilmesi halinde başvurular değerlendirilir. Birkaç iş gününe kadar ise sonucu öğrenmeniz esas alınır.

  • Mardin Vize Merkezi

    Mardin Vize Merkezi

    Yabancı ülkeye gitmek isteyen ve vizeye ihtiyaç duyanlar için faaliyet gösteren Mardin Vize Merkezi ofisimiz, başvuruları hemen kabul ediyor. Bize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×