Lüksemburg Vize

Lüksemburg vize işlemlerinde turistik, çalışma, aile birleşimi ya da eğitim gibi farklı kategoriler üzerinden başvurunuzu tamamlamanıza imkan verilmektedir. Turistik vize en kolay şekilde onay alan seçenekler arasında yer almaktadır. Turistik vize başvuru formunu konsolosluğun internet sitesi aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Lüksemburg vize işlemlerinde turistik giriş yapacak olan kişilerin uçak gidiş dönüş biletlerinin nüshasını sunması istenecektir. Bunun yanı sıra otel rezervasyon bilgilerinizi de iletmeniz istenecektir.

Turistik bir kültürel aktiviteye katılacaksanız, başvuru aşamasında bu aktiviteye katılım için sahip olduğunuz bileti de sunmalısınız. Bu durum vize onayını oldukça kolay bir hale getirir.

Lüksemburg vize başvuru adımlarının hemen sonrasında vize başvurusunun geçerli olabilmesi için harç tutarını ödemeniz gerekmektedir. Ödeme adımlarının sonrasında vize başvurunuzun ret yanıtı alması durumunda yatırdığınız tutar tarafınıza iade edilmeyecektir.

Vize Randevu firmasının güvencesi ile başvuru aşamasının yerine getirilmesi durumunda püf noktaları ile ilgilenmenize gerek kalmadan tüm işlem akışı eksiksiz şekilde yerine getirilecektir. Profesyonel firma sizin bir işlem gerçekleştirmenize gerek kalmadan tüm başvuruları tamamlayacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×