Gediz Vize Başvurusu

Gediz vize başvurusu yaparken konsoloslukla hiçbir şekilde muhatap olmadan, özellikle deneyimi ile göz dolduran firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu sayede talep ettiğiniz vizenin alımı konusunda tanımlanmış tüm kurallara başarılı bir biçimde uyum sağlanmış olacaktır.

Gediz vize başvurusu için elden belgelerin teslim edilmesinin yanı sıra bir de bu işlemin aracı kurum üzerinden yapılması gibi daha kolay bir opsiyon daha vardır. Seçim sonrasında form doldurmak, dilekçe yazmak ve ayrıca harç ücretini ödemek gerekiyor.

Bunların bitmesinden sonra parmak izi özel bir sistem üzerinden istenildiği gibi verilmelidir. Konsoloslukların tümü başvuru sahiplerinden 2 tane biyometrik fotoğraf talep etmektedir.

İstenilen vize evraklarına baktığımız zaman pasaport bunların içinde yer alırken, aynı zamanda form, dilekçe ve seyahat sürelerini kapsayacak şekilde temin edilmiş olan sağlık sigortasının da bulunmuş olduğunu görmekteyiz.

Gediz vize başvurusu için diğer dokümanlar ise şöyledir; tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, kimlik kartının sureti, banka hesap döküm özeti, seyahat ve otel rezervasyon belgeleri ile SGK işe giriş bildirgesidir.

  • Kütahya Vize Merkezi

    Kütahya Vize Merkezi

    Kütahya Vize Merkezi olarak yurtdışı çıkışlarınızda gerekli olan vize adı verilen izin belgesini size çok kısa süre içerisinde sağlıyoruz. Başvuru…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×