Kütahya

Kütahya vize işlemlerinde iki temel yol olmasına rağmen, bunlardan aracı kurumun tercih edilmesi her daim daha büyük bir avantaj sağlar. Şirket olarak tüm vize şartlarını ve prosedürü bildiğimiz için bir sorunla karşı karşıya kalmanız olasılıkların haricindedir.

Kütahya vize alım sürecinde dikkat çeken birden çok aşama vardır. Her biri sorunsuz bir biçimde tamamlanmak zorundadır. Form doldurmak ve konsolosluğa hitabeden bir dilekçe yazmak bunların içinde yer alır.

Bunun haricinde ödenmesi gereken TL üzerinden ifade edilmiş olan harç ücretini yatırmalı, sonrasında ise verilecek olan dekont ile istenen tüm evrakların hızlı bir biçimde temin edilmesi sürecine geçilmelidir.

Vize alım işlemlerinde son dönemde öne çıkan biyometrik kaydın yapılması da gerekmekte. Bu oldukça kolaydır. Konsolosluk üzerinden parmak izi doğru bir biçimde verilmelidir.

Kütahya vize sürecinde farklı evraklar talep edilir. Bunlar hem güncel hem de eksiksiz olmalıdır. Pasaport, kimlik kartının sureti, her türlü rezervasyon kaydı, seyahat sağlık sigortası, form, 2 tane biyometrik fotoğraf bunların arasında öne çıkar.

  • Kütahya Vize Merkezi

    Kütahya Vize Merkezi

    Kütahya Vize Merkezi olarak yurtdışı çıkışlarınızda gerekli olan vize adı verilen izin belgesini size çok kısa süre içerisinde sağlıyoruz. Başvuru…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×