Kırklareli Vize Başvurusu

Kırklareli vize başvurusu, Kırklareli ili içerisinde ikamet eden kişilerin İstanbul konsolosluklarına gitmesine gerek kalmadan hızlı ve güvenilir vize başvuru yapma hizmet sunar.

Kırklareli vize başvurusu ile kişiler istedikleri ülkenin vizesi için başvuruda bulunabilir. Tüm ülkelerin turistik, ticari, transit, kültürel, aile ve arkadaş ziyareti, aile birleşimi, evlilik, çalışma ve eğitim gibi vizeleri Vize Randevu ile sağlanır.

Kırklareli vize başvurusu yapacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken unsurlar ise evraklarının eksiksiz olması ve işlemin randevu ile gerçekleştirilmesidir. Randevusu olmayan kişiler başvurusunu o anda gerçekleştiremeyecektir.

Eksik evrakların olması hem değerlendirme sürecini uzatacaktır hem de vize değerlendirmenizin olumsuz olarak sonuçlanmasına neden olabilir. Bu nedenle evraklarınızın temini sırasında profesyonel destek sunan merkezden yardım almalısınız.

Başvurunun tamamlanmasının ardından konsolosluk ortalama 10 ila 15 iş günü içerisinde değerlendirmeleri yapar. Ancak konsolosluk, başvurunuz ya da resmi tatiller gibi nedenlerle bu süre 90 güne kadar uzayabilir. Vize başvurusu yapacak kişilerin değerlendirme sürecini göz önünde bulundurarak seyahate yaklaşık 2 ay kala başvuru yapması önerilir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×