Çelebi Vize Başvurusu

Çelebi vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin evraklarını eksiksiz bir biçimde hazırlayarak Vize Randevu ile başvuru işlemini tamamlaması gerekir. İstenilen tüm ülkeler için vize başvuru hizmeti bulunuyor.

Çelebi vize başvurusu öncesinde kişilerin özellikle iki nokta üzerinde durması gerekir; evraklar ve randevu. Kişiler evraklarını teslim etmeden önce tam olduklarından emin olmalıdır. Ayrıca konsolosluk ve merkez içerisinde tüm işlemler randevu ile gerçekleştirildiği için kişilerin önce randevu alması zorunludur.

Çelebi vize başvurusu için en uygun tarihler seyahatinizden önceki 1,5 – 2 ay olacaktır. En geç başvuru yapabileceğiniz tarih seyahatinizden önceki 15 gün önce, en erken tarih ise 3 ay öncedir.

Tüm ülkeler için turistik, ticari, eğitim, öğrenci, çalışma, aile birleşimi, arkadaş ve aile ziyareti, kültürel, evlilik, sağlık ve benzeri vizeleri alabilirsiniz. Yalnızca başvurunuza uygun evraklarınızı sunmanız yeterli olacaktır.

Başvuru evraklarınızın hazırlanması konusunda profesyonel bir yardım almak işinizi hem kolay hem de hızlı hale getirecektir. Danışmanlık hizmetinden de yararlanarak vize başvuru hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.

  • Kırıkkale Vize Merkezi

    Kırıkkale Vize Merkezi

    Kırıkkale vize merkezi olan ofisimiz vize başvurularını almaya devam ediyor. Merkez, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt ve Yahşihan…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×