Kırıkkale

Kırıkkale Türkiye’nin iç Anadolu bölümünde bulunan bir ildir. Bu il konum olarak Ankara’ya yakın olduğu için Ankara’da bulunan büyükelçilikler burada ikamet eden kişilerin vize işlemleri ile ilgilenir.

Başvuru için Ankara’ya seyahat düzenleyemeyen Kırıkkale vatandaşları Vize Randevu aracılığı ile şehirden ayrılmadan başvurusunu kolaylıkla gerçekleştirebilir. Bunun için başvuru yapmak isteyen kişinin randevu alması ve randevuda evraklarını en yakın şubeye teslim etmesi yeterli olacaktır.

Kırıkkale içerisinde yapılan vize başvuruları için herhangi bir ülke sınırlaması bulunmaz. Seyahatinizi gerçekleştireceğiniz bütün ülkeler için tüm vize türleri başvurunuzu oluşturmanız mümkündür.

Yapacağınız başvuru ile kısa süreli olan turistik, ticari, aile ve arkadaş ziyareti, transit gibi vize türlerini alabilirsiniz. Dilerseniz de eğitim, öğrenci, çalışma ve aile birleşimi gibi uzun süreli vizeler için başvuru oluşturabilirsiniz.

Vize başvurunuzu oluşturmanızın yanında gerekli evraklarınızın neler olduğu, nerelerden temin edilebileceği, evraklarınızda beklenen standartların neler olduğu gibi birçok konu hakkında profesyonel ekipten yardım alabilirsiniz. Doğru bir şekilde eksiksiz oluşturulmuş dosya kısa sürede vizenizi almanıza yardımcı olacaktır.

  • Kırıkkale Vize Merkezi

    Kırıkkale Vize Merkezi

    Kırıkkale vize merkezi olan ofisimiz vize başvurularını almaya devam ediyor. Merkez, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt ve Yahşihan…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×