Polateli Vize Başvurusu

Polateli vize başvurusu, Kilis Polateli ilçesinde ikamet eden kişilerin hızlı ve pratik bir şekilde vize başvuru işlemlerini gerçekleştirmesini sağlayan hizmettir. Seyahatinizi gerçekleştireceğiniz ülke için herhangi bir sınırlama bulunmaz. Dilediğiniz ülke için başvuru oluşturabilirsiniz.

Polateli vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin ilk olarak Vize Randevu üzerinden randevu alması gerekir. Belirlenmiş olan randevu ve saatte kişiler gerekli evraklarını teslim ederek başvurusunu tamamlar.

Polateli vize başvurusu yapmak için kişiler evraklarının eksiksiz olmasına dikkat etmelidir. Bir kere teslim edilen evraklar değiştirilemeyeceği için bu evrakların teslimden önce dikkatli bir şekilde düzenlenmesi gerekir.

Başvurunuzu yapacağınız tarih ise oldukça önemlidir. Seçeceğiniz başvuru tarihi seyahatinizden en erken 3 ay, en geç ise 15 gün önce olacak şekilde belirlenmelidir. İdeal ve tüm ülkeler için geçerli olacak başvuru süresi seyahatten önceki 2 ay şeklindedir.

Turistik, ticari, eğitim, aile ve arkadaş ziyareti gibi kısa süreli vize türlerine ve çalışma, eğitim, aile birleşimi ve benzeri uzun süreli vize türlerine başvuruda bulunabilirsiniz.

  • Kilis Vize Merkezi

    Kilis Vize Merkezi

    Kilis vize merkezi başvuru işlemleri için herhangi bir ilçe üzerinden e vize başvurusu başlatılabilmektedir. İnfo@vizerandevu.com adresi üzerinden başvuru işlemlerinizi Musabeyli,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×