Kilis

Kilis, Türkiye’nin Güney Doğu’sunda yer alan bir ildir. Kilis’te vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin konsolosluklara erişimi güç olduğu için yetkili vize merkezlerini tercih ederek başvurularını oluşturması gerekir.

Kilis içerisinde hizmet veren Vize Randevu ile tüm ülkeler için başvuru işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz için herhangi bir ülke sınırlaması bulunmaz ve vize almak istediğiniz tüm ülkeler için evraklarınız ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Kilis içerisinde başvuru yapmak isteyen kişilerin ülke farkı olmaksızın en geç seyahat tarihine 15 gün kala vize başvurusunda bulunması gerekir. En erken başvuru süresi ise seyahat tarihinden 90 gün öncedir. Başvuru yapılabilecek ideal tarih ise seyahat tarihinden 60 gün önce olacak şekildedir.

Vize işlemlerinizin oluşturulması için ilk olarak randevu almanız önemlidir. Kişilerin vize merkezinde beklememesi ya da karışıklık oluşmaması için tüm işlemler randevu ile gerçekleştirilir.

Kilis’ten ayrılmadan başvurunuzu oluşturabilir, konsolosluğa iletebilir ve sonuçlandırmanın sonucunda pasaportunuzu alabilirsiniz. Eğer vizeniz onaylandıysa da bu işleminizi şehrinizin içerisinde yapabilirsiniz.

  • Kilis Vize Merkezi

    Kilis Vize Merkezi

    Kilis vize merkezi başvuru işlemleri için herhangi bir ilçe üzerinden e vize başvurusu başlatılabilmektedir. İnfo@vizerandevu.com adresi üzerinden başvuru işlemlerinizi Musabeyli,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×