Musabeyli Vize Başvurusu

Musabeyli vize başvurusu, Kilis’in Musabeyli ilçesinde ikamet eden kişilerin vize işlemlerini kendi şehirlerinden ayrılmadan yapabilmeleri imkanını tanıyor. Vize işlemlerinin başvuru kabulü, değerlendirmesi ve sonuçlandırılması konsolosluklar tarafından yapılır.

Vize Randevu Kilis’te ikamet eden ve konsolosluğun bulunduğu Ankara’ya seyahat düzenleyemeyen vatandaşların Musabeyli vize başvurusu ile bulundukları şehirden başvuru yapabilmesini sağlar. Tüm işlemleriniz ve danışmanlık hizmeti sunulur.

Herhangi bir ülke sınırlaması olmayan Musabeyli vize başvurusu ile seyahat gerçekleştirilecek tüm ülkeler için vize başvurusu yapılabilir. Turistik, eğitim, öğrenci, ticari, transit, aile birleşimi, eğitim ve benzeri tüm vize türlerini alabilirsiniz.

Randevunuzu almanızın ardından gerekli evraklar ile başvurunuzu oluşturmanız yeterli olacaktır. Ancak evraklarınızı teslim etmeden önce tüm evraklarınızın eksiksiz olduğundan emin olmanız önemlidir. Bir kere teslim edilen evraklar değiştirilemez ya da yenilemez.

Vize işleminizin konsolosluğa iletilmesinin ardından tüm sürecinizi vize takip hizmeti ile takip edebilirsiniz. Konsolosluk evraklarınızı inceler ve sonucunu size kapalı bir zarf ile iletir. Sonucunuzu ve pasaportunuzu değerlendirme sürecinden sonra alabilirsiniz.

  • Kilis Vize Merkezi

    Kilis Vize Merkezi

    Kilis vize merkezi başvuru işlemleri için herhangi bir ilçe üzerinden e vize başvurusu başlatılabilmektedir. İnfo@vizerandevu.com adresi üzerinden başvuru işlemlerinizi Musabeyli,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×