Kilis Vize Başvurusu

Kilis vize başvurusu, Kilis ilinin tüm ilçelerine vize başvuru hizmetini sunar. Seyahat gerçekleştirmek istediğiniz ülke ya da almak istediğiniz vize türü fark etmeksizin tüm vize işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlar.

Vize başvuru işlemlerinin yapılabilmesi için kişilerin Ankara ülke büyükelçiliğinden randevu alması ve evraklarını teslim etmesi gerekir. Kilis vize başvurusu yapmak isteyen kişiler Vize Randevu ile şehirlerinden çıkmak zorunda kalmadan vize başvurusunu yapabilir.

Kilis vize başvurusu için kişilerin gerekli evraklarını bir araya getirerek vize başvurusu oluşturması gerekir. Vize başvuru öncesinde kişiler randevu almayı unutmamalı ve evraklarının eksiksiz olduğundan emin olmalıdır.

Tüm eğitim, turistik, öğrenci, çalışma, aile birleşimi, transit, ticari, evlilik ve diğer vize türleri için başvuruda bulunabilirsiniz. Vize türünüz, gitmek istediğiniz ülke ve vize uzunluğunuzun önemi olmadan tüm vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vize başvurunuzu tamamlamanızın ardından vize takip hizmeti ile başvurunuzun hangi durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Başvurunuz konsolosluğa iletildikten sonra değerlendirilir ve sonuç size iletilir. Sonucunuz belirlendikten sonra pasaport ve size iletilen evraklarınızı alabilirsiniz.

  • Kilis Vize Merkezi

    Kilis Vize Merkezi

    Kilis vize merkezi başvuru işlemleri için herhangi bir ilçe üzerinden e vize başvurusu başlatılabilmektedir. İnfo@vizerandevu.com adresi üzerinden başvuru işlemlerinizi Musabeyli,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×