Elbeyli Vize Başvurusu

Elbeyli vize başvurusu, Kilis’in Elbeyli ilçesinde ikamet eden kişilerin başka bir şehre gitmelerine gerek kalmadan vize başvuru işlemlerini gerçekleştirmesini sağlar. Evrakların oluşturulmasından başvurunun iletilmesine kadar tüm noktalarda hızlı ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Elbeyli vize başvurusu sırasında en önemli noktalardan biri evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesidir. Tüm vize türlerinde teslim edilen pasaport, seyahat sağlık sigortası, başvuru formu ve dilekçesi, maddi durum belgeleri, fotoğraf, rezervasyonlar ve kimlik bilgileri evraklarının yanında vize türünüze uygun belgeleri de eklemelisiniz.

Elbeyli vize başvurusu için tercih edeceğiniz tarihler ise seyahatinizden önce en geç 15 gün olmalıdır. En erken başvurunuzu 90 gün içerisinde oluşturabilirsiniz. Önerilen başvuru tarihi seyahatinizden 60 gün öncedir.

Elbeyli’den yapılan vize başvurunuzun değerlendirmesi ilgili ülkenin büyükelçiliği tarafından yapılır. Vize Randevu, Kilis’ten ayrılmadan evraklarınızı en güvenilir bir şekilde büyükelçiliğe ulaştırma hizmetini sizlere sunar.

Vize başvuru işleminizi tamamlamanın ardından büyükelçilik dosyalarınızı değerlendirir ve sonuç size iletilir. Vize takibinizi yaparak vizenizin hangi durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

  • Kilis Vize Merkezi

    Kilis Vize Merkezi

    Kilis vize merkezi başvuru işlemleri için herhangi bir ilçe üzerinden e vize başvurusu başlatılabilmektedir. İnfo@vizerandevu.com adresi üzerinden başvuru işlemlerinizi Musabeyli,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×