Kars

Kars merkez ilçe ve tüm bölgelerinden vize başvurularınızı yapabilirsiniz. Turistik vize talepleri, ulusal vize ve vatandaşlık işlemleriniz için taleplerinizi değerlendirilmektedir. Göçmenlik başvurusu ve pasaport işlemleri, aile birleşimi vize başvurularıyla, kolay şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Akyaka, Arpaçay, Sarıkamış, Susuz ve Digor ilçelerinden başvuru yapabilir, vatandaşlık ve oturum işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kısa süreli vize başvurusu, ulusal vize başvuruları ve vatandaşlık işlemlerinde hızlı başvuru sağlayabilirsiniz.

Vize Randevu başvuru merkezlerinden direkt olarak belgelerinizi teslim edebilir, telefon veya online sistem üzerinden vize randevunuzu oluşturabilirsiniz. Oturum izinleri, iş ve çalışma vizesi başvuruları, vize reddi ve red çözümü başvuru süreçlerinin tamamı için hizmet alabilirsiniz.

Kars merkez ve ilçelerin tamamından vize başvurularınızı yapabilirsiniz. Vize başvuru formu, vize talep dilekçesi, gerekli evraklar ve tüm süreçle alakalı vize danışmanlık hizmetlerimizden ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz.

Kars ikameti bulunan bordo pasaport sahibi Türk vatandaşları ve Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklular, başvuru merkezlerimizden vize işlemlerini tamamlayabilirler. Vize randevusu için konsolosluk randevunuzu temsilcimizle oluşturabilirsiniz. 0850 228 4353 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

  • Kars Vize Merkezi

    Kars Vize Merkezi

    Kars Vize Merkezi olarak kent merkezinden ve aynı zamanda Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz ilçelerinden başvuru kabul ediyoruz.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×