Tuzluca Vize Başvurusu

Tuzluca vize başvurusu için tanımlanmış bir süreç söz konusudur. Gidilecek olan ülkenin vize kriterlerini çok iyi bir biçimde bilmek gerekiyor. Aynı zamanda kurallara göre belgelerin toplanması, bunların sunulması, ücretin eksiksiz şekilde yatırılması da mühimdir.

Tuzluca vize başvurusu esnasında bir form, kriterlere göre tek bir sorun olmadan doldurulmalıdır. Bunun yanı sıra seyahat nedenlerinin açıklanmış olduğu bir dilekçe de her daim talep edilmektedir.

Tuzluca vize başvurusu için ödenmesi gereken bir ücret vardır. Buna harç adı verilir. Parayı firmamıza yollamanızın ardından sizin yerinize, ilgili banka hesabı üzerinden en kısa zamanda transferi sağlamaktayız.

Aynı zamanda resmi bir pasaportun bulunması lazım. Bu olmadan vize alımı kesinlikle söz konusu değildir. Buna ek olarak yeni çekilmiş, biyometrik formatta olan 2 tane fotoğrafı da unutmamak lazım.

Bütün bu ilgili belgelerin yanı sıra aynı zamanda sizden; kimlik kartının fotokopisi, seyahat sağlık poliçesi, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, resmi banka hesap döküm özeti, meslek evrakı, otel ve uçuş rezervasyonları da istenir.

  • Iğdır Vize Merkezi

    Iğdır Vize Merkezi

    Yurtdışı acente hizmeti kapsamında, Iğdır Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca, merkez üzerinden Halfeli, Hoşhaber, Melekli vize başvurusu işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Iğdır…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×