Iğdır

Iğdır vize alım işlemlerinde kolay başvuru süreci söz konusudur. Vize koymuş olan ülkelerin özel konsolosluk sitelerinden ya da bu konuda tam yetki sahibi olan aracı kurumlarla iletişim kurarak işlemler yapılmak zorundadır.

Iğdır kentinde yaşayanlar, vize alımını randevu ile başlatırlar. Her zaman müşterilerine destek veren ve onları çok doğru bir biçimde yönlendiren firmamız, bu konuda deneyimlerini sizinle paylaşır.

Sonrasında siteden kolaylıkla edinebileceğiniz formu doldurmalısınız. Bunun içeriği ise klasik kimlik, iletişim, pasaport, aile bireyleri bilgilerinden oluşmaktadır. Vizenin neden alınmak istediği ise özel yazılacak dilekçenin içerisinde açıklanmak zorundadır.

Iğdır vize alım sürecinde Schengen ya da Kanada veya ABD gibi ülkelere gidileceği zaman bir biyometrik parmak izi verme sürecinin olduğunu unutmamak lazım. Gerek konsolosluk gerekse aracı kurumumuzun merkezinden bunun tamamlanması mümkündür.

Aynı zamanda harcın yatırılması bir diğer önemli işlem olarak dikkat çekmektedir. Tüm bunların haricinde; nüfus bilgileri, dekont, pasaport, kimlik kartı sureti, uçuş ile otel rezervasyonu, hesap döküm özeti, işe giriş bilgileri, meslek dokümanları hazırlanır.

  • Iğdır Vize Merkezi

    Iğdır Vize Merkezi

    Yurtdışı acente hizmeti kapsamında, Iğdır Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca, merkez üzerinden Halfeli, Hoşhaber, Melekli vize başvurusu işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Iğdır…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×