Karakoyunlu Vize Başvurusu

Karakoyunlu vize başvurusu, bu ilçeden online bir biçimde hemen başlatılır. Hangi ülkeye ziyaretin yapılacağı büyük öneme sahiptir. Çünkü istenen belgeler ve aynı zamanda ödenmesi gereken vize harç ücreti göre buna göre farklılık arz etmektedir.

Karakoyunlu vize başvurusu için randevu almak, özel konsolosluk web alanı üzerinden basittir. Buna gerek kalmadan seçmiş olduğunuz aracı işletmemiz de bu noktada gerekli desteği verirken, form doldurma ve dilekçe yazma sürecinde yardımcı olmaktadır.

Karakoyunlu vize başvurusu sırasında yapılacak olan ödeme işlemleri banka havalesiyle çok basittir. Bunun yanı sıra her zaman fotoğraf da başvuru sürecinde istenmektedir. Biyometrik olması, arka fonunun beyaz renkten oluşması şarttır.

Evraklar ise pasaport, kimlik kartının fotokopisi, seyahat sağlık sigortası, bankadan alınacak olan hesap döküm özeti, tam vukuatlı kayıt örneğidir. Bunların tümü güncel olmak zorundadır.

Aynı zamanda kalınacak olan otelden temin edilmesi şart olan rezervasyon kaydını da sunmak gerekiyor. Bunlara ek olarak gidiş ve dönüş uçak bileti bilgilerini konsolosluk her zaman vize verme sürecinde talep etmektedir.

  • Iğdır Vize Merkezi

    Iğdır Vize Merkezi

    Yurtdışı acente hizmeti kapsamında, Iğdır Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca, merkez üzerinden Halfeli, Hoşhaber, Melekli vize başvurusu işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Iğdır…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×