Aralık Vize Başvurusu

Aralık vize başvurusu yapılırken hangi ülkeye gidileceği önemli bir ayrıntı olarak dikkat çeker. Bunun yanı sıra vize tipini de unutmamak gerekiyor. İstenecek olan evraklar bu parametrelere göre farklılık arz eder. Belgelerin toplanması aşamasında aracı kurum tercih etmek avantaj demektir.

Aralık vize başvurusu yaparken bir formun, kriterler ışığında doldurulması esastır. Bunun nasıl olacağı konusunda hiçbir bilgisi olmayan kişiler için şirketimizin sunmuş olduğu özel birçok hizmet vardır. Bunların içinde dilekçe yazılması da söz konusudur.

Bunun yanı sıra vize tipine karar vermek büyük önem arz eder. Ticari, turistik, transit, çalışma, eğitim, aile birleşimi, arkadaş ya da akraba ziyareti gibi nedenlere bağlı olarak vize alım işlemlerinizi çok kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.

Her zaman biyometrik resim olmak zorundadır. Bunun sayısı ise konsolosluklar tarafından 2 olarak ifade edilmektedir.

Toplanacak olan belgeler, Aralık vize başvurusu için büyük önem arz eder. Pasaport, seyahat ve rezervasyon belgeleri, sağlık sigortası, tüm rezervasyon evraklarının sunulması gerekmektedir. Böylelikle vizenizi alabilirsiniz.

  • Iğdır Vize Merkezi

    Iğdır Vize Merkezi

    Yurtdışı acente hizmeti kapsamında, Iğdır Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca, merkez üzerinden Halfeli, Hoşhaber, Melekli vize başvurusu işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Iğdır…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×