Haiti Vize

Haiti Vize işlemleri, kapıda vize uygulaması ile yapılabilir. 90 günü geçmeyecek seyahatleriniz için havaalanında 10 ABD doları ile turistik vizesi alabilirsiniz. Ülkeye çalışma, eğitim, aile birleşimi gibi amaçlarla gidecek olan kişilerin vize başvurusu yapması gerekir.

Vize işlemleri, Haiti konsolosluğu ve yetkili vize merkezleri aracılığı ile yapılır. Kapıda vize uygulaması ile ülkeye seyahat edilmesi durumunda oturum izni ve çalışma izni alınmasına izin verilmez. Ülkede uzun süre ikamet etmek isteyen kişiler, vize başvurusu yapmalıdır.

Haiti Vize başvurusu için internet üzerinden vize başvuru formu doldurabilirsiniz. Başvuru formunda vereceğiniz bilgilerin diğer evraklarda yer alan bilgilerle tutarlı olmasına dikkat edilir. Belge hazırlama sürecini daha hızlı tamamlamak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma vizesi başvurusunda bulunacak kişilerin öncelikle iş anlaşması yapması ve çalışma belgesi alması gerekir. Çalışma belgesi, firma tarafından düzenlenen ve çalışma süresini belirten resmi evraktır.

Haiti Vize başvurusu için hazırlamanız gereken tüm evraklar, randevu tarihinde tam olmalıdır. Belgelerinizi vize merkezine teslim etmeniz ardından vize harcını ödeyerek başvuru yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×