Şiran Vize Başvurusu

Şiran vize başvurusu Gümüşhane vize merkezlerine veya gidilecek ülkenin konsolosluğuna yapılabilir. Yurt dışına seyahat etmek isteyen Türk vatandaşları, ülkeye gitme amacına göre bir vize türüne başvuru yapmalıdır.

Ülkelerin vize türleri; eğitim, çalışma, ticari, aile birleşimi ve evlilik gibi farklı sınıflara ayrılmıştır. Avrupa seyahati yapmak isteyen kişiler, Schengen vizesi başvurusu yapabilir. Başvuru yapmak için ilgili vize türü için başvuru formu doldurulması gerekir.

Şiran vize başvurusu için doldurmanız gereken vize başvuru formu, ülkelerin konsolosluk web adresleri üzerinden yayınlanır. İnternet üzerinden başvuru formu doldurabilir ve online randevu alabilirsiniz. Randevu tarihine kadar hazırlamanız gereken farklı evraklar vardır.

Vize işlemleri, ülkelerin vize şartlarına ve talep ettiği evraklara göre tamamlanır. Vize için istenen evraklar değişiklik gösterse de tüm vize türleri için istenen başlıca evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, mesleki belgeler, gelir belgeleridir.

Şiran vize başvurusu evrakların randevu tarihinde vize merkezine teslim edilmesi ve vize harcının ödenmesi ile tamamlanır. Vize işlemlerini daha hızlı tamamlamak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

  • Gümüşhane Vize Merkezi

    Gümüşhane Vize Merkezi

    Gümüşhane vize merkezi olarak bizler Gümüşhane’nin tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Kelkit, Köse, Kürtün, Gümüşhane Merkez, Şiran ve Torul ilçelerinden bize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×