Gümüşhane

Gümüşhane vize işlemleri için yetkili vize merkezlerine müracaat edebilir veya ülke konsolosluklarından randevu alabilirsiniz. Yurt dışına seyahat edecek olan Türk vatandaşları, seyahat amacına göre vize türüne başvuru yapmalıdır.

Vize başvurusu çalışma, eğitim, turistik, ticari, aile birleşimi gibi vize türlerine yapılabilir. Başvuru yapacak kişiler, online olarak vize başvuru formu doldurabilir. Başvuru formunu doldurmanız ardından vize randevusu alabilirsiniz.

Gümüşhane ilinde ikamet eden vatandaşlar, şehirde konsolosluk binası olmadığı için vize işlemlerini vize merkezleri aracılığı ile yapabilir. Başvuru için hazırlanması gereken evraklar vardır. Bu evrakların güncel listelerine konsoloslukların web adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vize evrakları, ülkelerin vize şartlarına ve vize türlerine göre değişiklik gösterir. Tüm vizeler için istenen başlıca evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, fotoğraf, otel rezervasyonu, uçak biletidir.

Gümüşhane vize başvurusu, evrakları randevu tarihinde vize merkezine teslim etmeniz ve vize ücretini ödemeniz ardından tamamlanır. Vize sonucu, olumlu veya olumsuz yönde açıklanabilir. Vize işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yürütmek için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

  • Gümüşhane Vize Merkezi

    Gümüşhane Vize Merkezi

    Gümüşhane vize merkezi olarak bizler Gümüşhane’nin tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Kelkit, Köse, Kürtün, Gümüşhane Merkez, Şiran ve Torul ilçelerinden bize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×