Köse Vize Başvurusu

Köse vize başvurusu Gümüşhane vize merkezlerine veya ülke konsolosluklarına yapılabilir. Yurt dışına seyahat edecek olan Türk vatandaşları, gitme amacına göre bir vize türüne başvuru yapmalıdır. Ülkelerin vize türleri; eğitim, çalışma, ticari, aile birleşimi gibi sınıflara ayrılmıştır.

Vize başvurusu yapmak için ilgili vize türünün başvuru formunu doldurmanız gerekir. Vize başvuru formu, ülkelerin konsolosluk web adresleri üzerinden yayınlanır ve internet üzerinden doldurulur.

Köse vize başvurusu yapacak kişiler, konsolosluğa vize talep dilekçesi yazmalıdır. Bu belgelerle birlikte başvuru için hazırlanması gereken farklı evraklar, ülkeler tarafından açıklanır. Pasaport, fotoğraf, seyahat sağlık sigortası, gelir belgeleri ve mesleki belgeler istenmektedir.

Çalışma vizesi başvurusu yapacak kişiler, ülkede bir firma ile iş anlaşması yapmalı ve çalışma belgesi almalıdır. Bu vize türü için firma ve başvuru sahibinin hazırlaması gereken farklı evraklar vardır. Vize başvurusu hakkında bilgi almak ve işlemlerinizi daha hızlı tamamlamak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Köse vize başvurusu gerekli evrakları vize merkezine teslim etmeniz ve vize ücretini ödemeniz ardından tamamlanır. Vize sonucu, başvuru aşamasında vereceğiniz mail adresine gönderilir.

  • Gümüşhane Vize Merkezi

    Gümüşhane Vize Merkezi

    Gümüşhane vize merkezi olarak bizler Gümüşhane’nin tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Kelkit, Köse, Kürtün, Gümüşhane Merkez, Şiran ve Torul ilçelerinden bize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×