Tirebolu Vize Başvurusu

Tirebolu vize başvurusu Giresun vize merkezlerine veya ülke konsolosluklarına yapılabilir. Vize başvurusu yapacak kişilerin öncelikle seyahat amacına göre vize türüne karar vermesi ve başvuru formu doldurması gerekir.

Vize başvuru formu, online olarak doldurabileceğiniz vize belgesidir. Başvuru formunda vereceğiniz bilgilerin, diğer evraklarda yer alan bilgilerle tutarlı olması önemlidir. Başvuru randevusu almanız ardından hazırlamanız gereken farklı evraklar da vardır.

Tirebolu vize başvurusu için güncel pasaport sahibi olmanız gerekir. Pasaport yenileme ve pasaport başvurusu yapma işlemleri için ülkelerin konsolosluklarına müracaat edebilirsiniz. Başvuru için hazırlamanız gereken evrakları daha kolay tamamlamak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu için talep edilen evraklar, ülkelere ve vize türlerine göre değişiklik gösterse de talep edilen başlıca evraklar vardır. Bu evraklar; pasaport, vize talep dilekçesi, başvuru formu, fotoğraf, kimlik fotokopisi gibi belgelerdir.

Tirebolu vize başvurusu evraklarınızı eksiksiz olarak vize merkezine teslim etmeniz ve vize ücretini ödemeniz ardından tamamlanır. Vize başvuru sonuçları, belirli bir süre içerisinde mail yoluyla veya takip numarası ile bildirilir.

  • Giresun Vize Merkezi

    Giresun Vize Merkezi

    Giresun vize merkezi Giresun’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bu ilçeler sırasıyla Piraziz, Bulancak, Giresun Merkez, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×