Şebinkarahisar Vize Başvurusu

Şebinkarahisar vize başvurusu yurt dışına seyahat edecek olan kişilerin Giresun vize merkezleri aracılığı ile yapabileceği resmi işlemdir. Başvuru yapmak için ülkelerin yayınladıkları vize başvuru formunun doldurulması gerekir.

Vize başvurusu yapacak kişilerin, vize merkezinden randevu alması gerekir. Başvuru formunu doldurmanız ardından online randevu alabilir veya iletişim numarasını arayarak randevu tarihi belirleyebilirsiniz.

Şebinkarahisar vize başvurusu şahsen yapılabileceği gibi vize işlemlerini yürüten firmalar aracılığı ile de yapılabilir. Vize danışmanlığı hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilir, daha hızlı vize alabilirsiniz.

Vize işlemleri için gereken şartlar ve talep edilen evraklar vardır. Evrak listeleri, konsoloslukların web adresleri üzerinden yayınlanır. Başvuru sahipleri, ülkelerin yayınladığı son evrak listesine göre başvuru yapmalıdır.

Şebinkarahisar vize başvurusu için istenen evraklar arasında; pasaport, kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, fotoğraf, otel rezervasyonu, uçak bileti gibi belgeler vardır. Çalışma, eğitim, aile birleşimi gibi uzun süreli vizeler için talep edilen ek evraklar da vardır. Evrakların vize merkezine teslim edilmesi ve vize ücretinin ödenmesi ardından vize işlemleri tamamlanır.

  • Giresun Vize Merkezi

    Giresun Vize Merkezi

    Giresun vize merkezi Giresun’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bu ilçeler sırasıyla Piraziz, Bulancak, Giresun Merkez, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×