Keşap Vize Başvurusu

Keşap vize başvurusu yurt dışına seyahat edecek kişilerin vize merkezlerine veya gidecekleri ülkenin konsolosluğuna yapabileceği resmi prosedürdür. Vize işlemleri, ülkelerin vize şartları ve vize türü için belirlenen şartlara göre yapılmalıdır.

Ülkeler, yabancı uyruklu kişilerin seyahatleri için gelme amacına göre farklı vize türleri açmaktadır. Eğitim, çalışma, turistik, ticari, aile birleşimi gibi farklı vize türlerine başvuru yapılabilir.

Keşap vize başvurusu Giresun’da faaliyet gösteren konsolosluk binası olmadığı için yetkili vize merkezlerine yapılabilir. Vize merkezlerine başvuru yapmak için iletişim numarasını arayarak randevu alabilirsiniz.

Randevu tarihine kadar vize almak için hazırlanması gereken belgeler vardır. Bu belgelerin güncel listelerine ülkelerin konsolosluklarının web adresleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Evrak hazırlama sürecinde firmamızla iletişime geçerek daha hızlı vize alabilirsiniz.

Keşap vize başvurusu vize işlemleri için gerekli tüm belgelerin vize merkezine teslim edilmesiyle yapılmaktadır. Ülkeler, vize türlerine göre ödenmesi gereken vize harcını belirler. Ücretlerin ödenmesi ardından başvuru işleminiz tamamlanır. Vize sonucu, olumlu veya olumsuz olacak yönde mail ile gönderilir.

  • Giresun Vize Merkezi

    Giresun Vize Merkezi

    Giresun vize merkezi Giresun’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bu ilçeler sırasıyla Piraziz, Bulancak, Giresun Merkez, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×