Güce Vize Başvurusu

Güce vize başvurusu ülkelerin belirlemiş olduğu vize prosedürlerine göre yapılmalıdır. Vize işlemleri, ülke konsolosluklarına veya vize merkezlerine müracaat edilmesi ile yapılabilir. Başvuru yapacak kişilerin öncelikle randevu alması gerekir.

Vize randevusu almak için konsoloslukların web adreslerinde yayınlanan başvuru formunu doldurabilir ve online randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda ülke konsolosluklarının iletişim numaralarını arayarak randevu tarihi belirleyebilirsiniz.

Güce vize başvurusu ülkeye gitme amacına göre bir vize türü için yapılmalıdır. Ülkelerin vize türleri; eğitim, çalışma, turistik, aile birleşimi gibi sınıflara ayrılmıştır. İlgili vize türü için başvuru formu doldurulması ardından vize talep dilekçesi yazılmalıdır.

Vize randevu tarihinde, başvuru için talep edilen tüm evrakların hazır olması gerekir. Vize işlemlerinde istenen başlıca evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, nüfus kayıt örneği, otel rezervasyonu, uçak biletidir.

Güce vize başvurusu evrakların vize merkezine teslim edilmesi ve vize harcının yatırılması ardından tamamlanır. Vize sonucu, olumlu veya olumsuz şekilde başvuru sahibine bildirilir. Vize işlemlerini daha hızlı yürütmek için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

  • Giresun Vize Merkezi

    Giresun Vize Merkezi

    Giresun vize merkezi Giresun’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bu ilçeler sırasıyla Piraziz, Bulancak, Giresun Merkez, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×