Giresun Vize Başvurusu

Giresun vize başvurusu ülke konsolosluklarına veya vize merkezlerine yapılabilir. Vize başvurusu yapacak kişiler, ülkelerin ilgili vize türleri için vize başvuru formu doldurmalı ve randevu almalıdır.

Vize randevu tarihine kadar hazırlanması gereken evraklar vardır. Bu evraklar, ülkelerin vize şartlarına ve vize türlerine göre değişiklik gösterir. Vize işlemlerinde istenen başlıca evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, otel rezervasyonu ve uçak biletidir.

Giresun vize başvurusu için ülkelerin konsolosluklarına vize talep dilekçesi yazılması gerekir. Dilekçede seyahat amacını açıkça anlatmalı, tercüme edilmesi isteniyorsa son hali evraklar arasında eklenmelidir. Evrak hazırlama süreci hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu, evrakların vize merkezine teslim edilmesi ve vize ücretinin ödenmesi ardından tamamlanır. Vize sonucu, başvuru yapılan vize türlerine göre farklı sürelerde açıklanmaktadır.

Giresun vize başvurusu evrakların teslim edilmesi ve ücretin ödenmesi ardından tamamlanır. Vize sonucu, olumlu veya olumsuz olacak şekilde başvuru sahibine bildirilir. Vize reddi alan kişiler, itiraz dilekçesi yazma hakkına ve yeniden vize başvurusu yapma hakkına sahiptir.

  • Giresun Vize Merkezi

    Giresun Vize Merkezi

    Giresun vize merkezi Giresun’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bu ilçeler sırasıyla Piraziz, Bulancak, Giresun Merkez, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×