Eynesil Vize Başvurusu

Eynesil vize başvurusu Giresun vize merkezlerine veya ülkelerin konsolosluklarına yapılabilir. Vize başvurusu yapacak kişiler, ülkelerin vize türlerinden birine karar vererek başvuru formu doldurmalıdır.

Vize başvuru formu, ülkelerin konsolosluk web adresleri üzerinden yayınlanır. Online başvuru formu doldurmanız ardından randevu alabilirsiniz. Randevu tarihi ve vize sonucu açıklanma süresini dikkate alarak seyahatinizden 1 ay öncesinde başvuru formu doldurabilirsiniz.

Eynesil vize başvurusu için başvuru formu çıktısının evraklar arasına eklenmesi gerekir. Vize talep dilekçesi, kimlik fotokopisi, pasaport, otel rezervasyonu, uçak bileti gibi belgeler, tüm vize türleri için talep edilen evraklar arasındadır.

Uzun süreli vize türleri için talep edilen farklı belgeler de vardır. Yabancı dil sertifikası, mesleki belgeler, gelir belgeleri, eğitim belgeleri gibi belgeler talep edildiğinde vize randevu tarihine kadar hazırlanması gerekir.

Eynesil vize başvurusu evraklarınızı eksiksiz olarak teslim etmeniz ve vize ücretini ödemeniz ardından tamamlanır. Vize işlemlerini daha hızlı yürütmek için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz. Vize sonuçları, olumlu veya olumsuz olacak yönde başvuru sahibine bildirilmektedir.

  • Giresun Vize Merkezi

    Giresun Vize Merkezi

    Giresun vize merkezi Giresun’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bu ilçeler sırasıyla Piraziz, Bulancak, Giresun Merkez, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×