Doğankent Vize Başvurusu

Doğankent vize başvurusu Giresun’da faaliyet gösteren vize merkezlerine veya gidilecek ülkenin konsolosluğuna yapılabilir. Vize işlemleri için öncelikle güncel pasaport sahibi olmanız gerekmektedir. Vize başvurusu yapacak kişiler, seyahatlerinden 1 ay öncesinde randevu alabilir.

Ülkelerin bir kısmı vize işlemlerinin online olarak yürütülmesine olanak tanımıştır. Bu ülkelerden vize almak için randevu alınmasına gerek yoktur. Şahsen müracaat edilmesi gereken vize işlemleri için randevu alarak randevu tarihinde belgelerin teslim edilmesi gerekir.

Doğankent vize başvurusu yapacak kişiler, ülkeye gitme amacına göre bir vize türüne karar vermeli ve ilgili vize türü için başvuru formu doldurmalıdır. Başvuru formunda verilen bilgilerin diğer evraklarda yer alan bilgilerle tutarlı olması gerekir.

Vize işlemleri için randevu tarihine kadar hazırlanması gereken belirli evraklar vardır. Bu evraklar, ülkelerin konsoloslukları tarafından yayınlanır. Başvuru yapılan vize türüne göre gereken evrakların güncel listesi doğrultusunda belgelerinizi hazırlamanız önemlidir.

Doğankent vize başvurusu gerekli evrakların vize merkezine teslim edilmesi ve vize harcının yatırılması ardından tamamlanır. Vize işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yürütmek için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

  • Giresun Vize Merkezi

    Giresun Vize Merkezi

    Giresun vize merkezi Giresun’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bu ilçeler sırasıyla Piraziz, Bulancak, Giresun Merkez, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×