Bulancak Vize Başvurusu

Bulancak vize başvurusu Schengen üzerinden gerçekleşebilir ve bu yolla Avrupa ülkelerine seyahat edilebilir. Nitekim Schengen bünyesinde onlarca ülke bulunur ve 90 gün kalma sınırına göre seyahate geçmenize izin verilir.

Seyahat programlarınızı Vize Randevu eşliğinde yapabilir ve işlemlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bulancak vize başvurusu sırasında danışmanlık hizmeti almak vize reddinin önüne geçmek adına önem arz etmektedir.

Bulancak vize başvurusu için ilk etapta pasaportlara yer verilir ve seyahat dönüşünden itibaren birkaç ay kadar geçerli olup olmaması sorgulanır. Bununla birlikte minimum 2 sayfası boş kalan pasaportlara vizenin işlendiğini de unutmamak gerekir.

Vize başvuru formu ile dilekçesi de es geçilmemelidir. Konsolosluğa hitaben yazılan dilekçeler ve de online form eşliğinde başvurularınız değerlendirilir. Tüm bu zorunlu evraklara özel açıklamalar da danışmanlıklar tarafından yapılır.

Görüldüğü üzere danışmanlık hizmetleri vize başvurularını hızlandırır. Bu yolla kısa ya da uzun süreli seyahatlere yön verilebilir. 90 gün kalma süresine bağlı olarak Schengen vizesi de tercih edilebilir.

  • Giresun Vize Merkezi

    Giresun Vize Merkezi

    Giresun vize merkezi Giresun’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bu ilçeler sırasıyla Piraziz, Bulancak, Giresun Merkez, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×