Yavuzeli Vize Başvurusu

Yavuzeli vize başvurusu Gaziantep sınırları içerisinde gerçekleşir ve danışmanlıklar ile kolay hale gelir. Özellikle de Vize Randevu eşliğinde dikkate alınması gereken tüm prosedürleri öğrenir ve işlemleri hızlandırabilirsiniz.

Yavuzeli vize başvurusu sadece ülkelere göre değil Schengen üzerinden de değerlendirmeye alınabilir. Schengen ülkelerine 90 gün kalma sınırına uygun olacak şekilde seyahat edilebilir.

90 günü aşan seyahatlerde de Yavuzeli vize başvurusu yapılır ve sonuca bağlı olarak harekete geçilir. Oturum, çalışma ya da aile birleşimi şeklinde her biri sıralanır ve uzun dönem vize başvurularına geçmeniz istenir.

Başvurularda pasaporta ihtiyaç duyulur ve bazı ülkeler muafiyeti ele alır. Özellikle de siyah pasaporta dair sık sık muafiyet anlaşmaları öne sürülür. Bordo pasaport sahiplerinin ise vizeden muaf tutulduğu belirtilir.

Biyometrik fotoğraflardan seyahat sağlık sigortasına kadar çeşitli belgelerin de üzerinde durulur. Her birinin eksiksiz ibrazına karşı sonuç alınabilir. Aynı zamanda güncel tarihli olması istenir. Şartlara uygun olan belgelere karşı vizeden birkaç iş gününe kadar sonuç alınır.

  • Gaziantep Vize Merkezi

    Gaziantep Vize Merkezi

    Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil ve Yavuzeli ilçelerinden herkes Gaziantep vize merkezi ofisi ile iletişime geçebilir ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×