Gaziantep

Gaziantep vize işlemlerine dair yetkili merkezleri öğrenmeli ve de danışmanlık hizmeti almalısınız. Çünkü bu adımlar sorunsuz bir şekilde özellikle de vize reddine maruz kalmadan seyahat programlarına geçmenizi mümkün kılar.

Dilerseniz Schengen bünyesinde olan ülkelere seyahat etmek için de tercihinizi danışmanlıklardan yana yapabilirsiniz. Gaziantep Schengen vize prosedürlerinde değişikliğe gidilmez ve her birini öğrendikten sonra başvuruya geçmeniz beklenir.

Vize Randevu verdiği danışmanlık hizmetleri üzerine T.C. vatandaşlarına yurtdışı seyahatlerinde yol gösterir. Gaziantep sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlar da danışmanlıklara karşı harekete geçebilir.

Gidilecek şehre ve de ülkeye göre ayrı vize prosedürlerinin üzerinde durulur. Gerek toplanması gereken belgeler açıklanır gerekse harç ödemelerine geçmeniz esas alınır.

Toplanması gereken belgelerin başında pasaport gelir ve belli başlı şartlara uygun olması dikkate alınır. Örneğin 10 seneden eski olmaması bunlar arasında. Ardından en az 2 sayfasının boş bırakılması da aranılan şartlar arasında. Sadece pasaport değil özlük, meslek ve eğitime dair belgeler de istenir. Hepsinin de güncel tarihli olup olmaması dikkate alınır.

  • Gaziantep Vize Merkezi

    Gaziantep Vize Merkezi

    Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil ve Yavuzeli ilçelerinden herkes Gaziantep vize merkezi ofisi ile iletişime geçebilir ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×