Nurdağı Vize Başvurusu

Nurdağı vize başvurusu profesyonel danışmanlık hizmetleri dahilinde gerçekleşir ve redde maruz kalmanız engellenir. Özellikle de Vize Randevu seyahat edilecek ülkelerin vize prosedürlerine uygun olacak şekilde yönlendirmelerde bulunur.

İsteyenler Schengen tercihinde dahi bulunabilir ve bu şekilde Avrupa ülkelerine seyahat edebilir. Nurdağı vize başvurusu işlemlerinde sınır tanınmaz ve gerek ülkelere gerekse Schengen vizesine dair prosedürlerin üzerinde durulur.

Nurdağı vize başvurusu sırasında belgeleriniz talep edilir ve eksiksiz ibrazına karşı sonucu öğrenmek birkaç iş gününü bulur. Bu belgeler arasında başı online başvuru formu çeker. Forma girilen bilgiler değerlendirilir ve ibraz edilen belgeler ile örtüşmesi dikkate alınır.

Belgeler olarak pasaport, kimlik, eğitim ve banka hesap dökümü şeklinde her biri sıralanır. Hepsinin de eksiksiz olduğu kadar güncel tarihli olması da dikkate alınan hususlar arasında.

T.C. vatandaşları pasaport türüne bağlı olarak bazı ülkelerde vizeden muaf tutulur. Çoğunlukla siyah pasaporta muafiyet tanınırken bordo pasaport tabi olarak kabul edilir. Yeşil ile gri olanlar da yaygın bir şekilde muafiyetten faydalanır.

  • Gaziantep Vize Merkezi

    Gaziantep Vize Merkezi

    Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil ve Yavuzeli ilçelerinden herkes Gaziantep vize merkezi ofisi ile iletişime geçebilir ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×