Karkamış Vize Başvurusu

Karkamış vize başvurusu sırasında gidilecek şehre ve ülkeye özgü şartlar dikkate alınır. Vize belgelerinden pasaport şartlarına kadar tüm hususlara karşı başvurulara geçilmesi uygun görülür.

Vize Randevu tüm bu aşamaları profesyonel bir şekilde sürdürür ve işlemleri kolaylaştırır. Karkamış vize başvurusu sırasında profesyonel danışmanlık hizmeti almak vize reddine maruz kalmanıza da engel olur.

Vizeye dair öncelik pasaporta verilir ve seyahat dönüşünden sonra da birkaç ay kadar geçerli olup olmaması sorgulanır. Bununla birlikte vizenin eklenmesi için minimum 2 sayfasının boş kalması önem arz eder.

Karkamış vize başvurusu sırasında kimlik belgelerini de eksiksiz olarak sunmanız önemli. Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ve nüfus cüzdanı fotokopisi şeklinde ayrı evrakların üzerinde durulmakta.

Son olarak banka hesap dökümü, biyometrik fotoğraf ve seyahat sağlık sigortası gibi temel birkaç belgenin de üzerinde durulur. Her birini eksiksiz olarak ibraz etmeniz beklenir. Çünkü eksik belgeler vize reddine neden olur. Aynı şekilde hatalı olan belgelere karşı vizeniz olumsuz olarak sonuçlanır.

  • Gaziantep Vize Merkezi

    Gaziantep Vize Merkezi

    Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil ve Yavuzeli ilçelerinden herkes Gaziantep vize merkezi ofisi ile iletişime geçebilir ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×