İslahiye Vize Başvurusu

İslahiye vize başvurusu prosedürlere uygun bir şekilde ele alındığı zaman kolaylıkla tamamlanır ve seyahate geçmeniz mümkün hale gelir. Bu anlamda Vize Randevu yol gösterici olacaktır ve işlemlerin hızlanmasını sağlayacaktır.

Danışmanlık hizmetleri ile İslahiye vize başvurusu için gerekli belgelerden ödemelere kadar tüm detayları öğrenmeniz mümkün olacaktır. Bunun gibi vize başvuru formundan talep dilekçesine kadar tüm hususlara karşı başvurunuzu iletmeniz kolay hale gelir.

İslahiye vize başvurusu sırasında sizlerden geçerli olan pasaportu paylaşmanız beklenir. Pasaport gibi seyahat sağlık sigortası, banka hesap dökümü ve fotoğraf şeklinde ayrı belgeler de ibraz edilmektedir.

Seyahat sırasında yeterli mali güce sahip olup olmadığınız değerlendirmeye alınır. Bunun için de banka hesap bilgilerinizi paylaşmanız istenir. Hatta gayrimenkul ile ek gelir belgeleri de çoğu zaman kabul edilir.

Seyahat sağlık sigortası ise kısa süreli vizelerin olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Seyahat sürecini kapsayacak şekilde çıkartılması istenir. Bununla birlikte çoğu ülke en az 30.000 Euro teminat içeren seyahat sağlık sigortasını kabul eder.

  • Gaziantep Vize Merkezi

    Gaziantep Vize Merkezi

    Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil ve Yavuzeli ilçelerinden herkes Gaziantep vize merkezi ofisi ile iletişime geçebilir ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×