Gaziantep Vize Başvurusu

Gaziantep vize başvurusu için ilk etapta pasaportlarınızı çıkartmanız veya şartlara uygun bir şekilde ibraz etmeniz gerekir. Örneğin yıpranmamış olması ve 2 sayfasının boş bırakılması gibi şartlara değinilir.

Başvurularda ele alınan bir diğer husus online form oluyor. Gaziantep vize başvurusu sırasında doldurulan forma ve de ibraz edilen belgelere göz atılır. Nitekim her ikisinde de yer alan bilgilerin birbiri ile örtüşmesi dikkate alınır.

Bazı ülkeler vize başvuru formundan ziyade talep dilekçesini de hazırlamanızı ister. Hangi ülkelerin bu prosedürlere yer verdiğini Vize Randevu sizlere açıklar ve hazırlamanız gereken belgeleri öğrenmeniz kolay hale gelir.

Gaziantep vize başvurusu sırasında sadece belgelere değil randevulara da dikkat edilir. Online randevu sistemine göre müracaat etmeniz istenir. Hatta çoğu ülkenin parmak izi uygulamalarını zorunlu olarak öne sürdüğü görülür.

Son aşamada başvuru ödemeleri gelir ve 2021 yılına özel fiyat tarifelerine değinilir. Her bir ödeme için makbuz ya da dekont istenir. Belgelerin eksiksiz ibrazına bağlı olarak başvurunuzu iletmeniz mümkün hale gelir.

  • Gaziantep Vize Merkezi

    Gaziantep Vize Merkezi

    Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil ve Yavuzeli ilçelerinden herkes Gaziantep vize merkezi ofisi ile iletişime geçebilir ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×