Tepebaşı Vize Başvurusu

Tepebaşı vize başvurusu işlemlerine başlayabilmek için yetkili Konsolosluk ziyaret edilerek, Konsolosluk tarafından talep edilen belgelerin teslimi gerekmektedir.

Bazı şehirlerin vize işlemleri ile ilgilenen Konsolosluklar bulunmaktadır. Bunun sebebi ise bazı şehirlerde vize işlemleri ile ilgilenen yetkili bir birimin yer almamasıdır.

Vize başvurusu başlatan talep edilen evrakların son 3 ay içerisindeki güncel bilgileri kapsaması gereklidir. Ayrıca vize başvuru işlemlerinde parmak izi alınması, mülakata çağırılma gibi şeylerin de yaşanması mümkündür.

Tepebaşı vize başvurusunda mutlaka ihtiyacınız olacak evraklar şu şekildedir; kimlik, biyometrik fotoğraf, pasaport, varsa eski pasaport ve vizelerin fotokopisi, seyahat sağlık sigortası poliçesi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, 18 yaşından küçükler için muvafakatname, mesleki belgeler, finansal belgeler, banka hesabı dökümü bilgileri, vize harcının ödendiğini bildiren dekont, vize başvuru talep formu, Konsolosluğa yazılmış dilekçe, evlilik belgesi, konaklama ve uçuş rezervasyon bilgileri şeklindedir. Bazı belgeler vize türüne ve süreye göre değişiklik gösterebilmekte ve Konsolosluk ihtiyaç duyduğu takdirde ek belge talep edebilmektedir.

Tepebaşı vize başvurusu yaparken danışmanlık hizmeti almak ve vize başvuru sürecinin daha hızlı işlemesi için Vize Randevu (www.vizerandevu.com) firması ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Eskişehir Vize Merkezi

    Eskişehir Vize Merkezi

    Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden Eskişehir vize merkezi ofisi ile…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×