Eskişehir

Eskişehir, Türkiye’nin kültür başkenti olarak da bilinen ve çeşitli etnik kökenden insanlara sahip olan bir şehirdir. Eskişehir’de çeşitli etnik kökenden insanlar, bir arada huzur içinde yaşamaktadır.

Eskişehir, şehrin ortasından akan Porsuk Çayı’ndan dolayı yalancı Venedik adı ile anılan bir şehirdir. Ayrıca Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır.

Eskişehir, İç Anadolu’da yer almasına rağmen yalancı plajı bulunmaktadır. Geniş parkları, şirin sokakları ve öğrencileriyle birlikte hem yerli turistlerin hem de yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir.

Eskişehir’in Sazova Parkı ise çeşitli kliplerde, reklamlarda, dizilerde rol almıştır. Bu şehrin kışın havası çok soğuk olsa da yazları serin bir havası vardır. Bu nedenle hem serinlemek hem de tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihlerindendir.

Gerek başkente yakınlığından olsun gerekse birçok şehre yakınlığından olsun oldukça uğrak bir şehir olan Eskişehir hakkında bilgi edinmek ve seyahat planları düzenlemek için Vize Randevu firmasına uğrayabilirsiniz. Ayrıca Vize Randevu’ya www.vizerandevu.com internet adresinden de ulaşabilirsiniz.

  • Eskişehir Vize Merkezi

    Eskişehir Vize Merkezi

    Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden Eskişehir vize merkezi ofisi ile…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×