Sivrihisar Vize Başvurusu

Sivrihisar vize başvurusu yapmak için Sivrihisar’ın dışındaki il ve ilçelere gitmek gerekmektedir. Sivrihisar, Eskişehir’in merkezine 1 saat 30 dakika kadar uzaklıktadır. Genel olarak Konsolosluklar kalabalık ve büyük il merkezlerine kurulmaktadır.

Sivrihisar vize başvurusu için hangi ülkeye için vize başvurusunda bulunacağınızı kararlaştırdıktan hemen sonra harekete geçebilirsiniz. Harekete geçmek için gideceğiniz ülkenin talep ettiği evrakları araştırmalısınız.

Yurt dışı seyahatlerinden önce pasaportunuzun güncel olduğunu kontrol etmelisiniz. Onaylanmış vize başvurunuz olsa dahi pasaportunuzun güncel olmadığı durumlarda sınır dışı edilebilirsiniz. Pasaportunuzun güncel olmama sebepleri evlilik, boşanma gibi olaylar olabilir.

Vize başvurusu için gerekli evraklar arasında kimlik, seyahat sigortası, pasaport, vize başvuru formu, başvuru dilekçesi, mesleki belgeler, öğrenci belgesi, finansal belgeler, nüfus kayıt örneği, fotoğraf, banka hesabı dökümleri, evlilik belgesi, davetiye gibi çeşitli evrak yer almaktadır.

Sivrihisar vize başvurusunun nasıl yapılacağına, nerede yapılacağına, hangi belgelerin gerekli olduğuna, nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair detayları öğrenmek için Vize Randevu firması ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Eskişehir Vize Merkezi

    Eskişehir Vize Merkezi

    Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden Eskişehir vize merkezi ofisi ile…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×