Seyitgazi Vize Başvurusu

Seyitgazi vize başvurusu Seyitgazi ilçesinin sınırları içinde yapılamamaktadır. Ancak vize işlemleri ile ilgilenen bir firma ile anlaşarak birçok işleminizi uzaktan yürütebilirsiniz.

Seyitgazi, Eskişehir’in yaklaşık 1 saat kadar uzağında olan bir ilçesidir. Bu ilçede herhangi bir Konsolosluk bulunmamaktadır. Bunun için şehre gitmek gerekebilir. Ayrıca vize başvurusu yapılacak ülkenin yetkili biriminin şehir merkezinde yer almamasından kaynaklı olarak şehir dışına da bir yolculuk gerçekleştirmek gerekebilir.

Seyitgazi vize başvurusu için gerekli evraklar şu şekildedir; kimlik aslı ve fotokopisi ile birlikte, biyometrik fotoğraf, nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı, rezervasyon bilgileri, pasaport, banka hesabı dökümleri, başvuru formu, seyahat sigortası, başvuru dilekçesi şeklindedir. Ancak bazı durumlarda Konsolosluk farklı belge talebinde bulunabilmektedir.

Çeşitli detaylar bütünü ve silsilesi olan vize başvuru sürecinden onay ile ayrılmak oldukça zordur. Onay almak için her şeyin talep edildiği şekilde eksiksiz olarak teslim edilmesi önemlidir.

Seyitgazi vize başvurusu için detaylı bilgi almak için Vize Randevu firması ile iletişime geçebilir ve seyahatinizin herhangi bir soruna takılmasına engel olabilirsiniz.

  • Eskişehir Vize Merkezi

    Eskişehir Vize Merkezi

    Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden Eskişehir vize merkezi ofisi ile…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×