Sarıcakaya Vize Başvurusu

Sarıcakaya vize başvurusu için Eskişehir’in merkezine doğru 2 saatlik bir yolculuk yapmanız gerekmektedir. Bunun nedeni ise Sarıcakaya ilçesinde vize işlemleri ile ilgili bir Konsolosluk bulunmamasıdır.

Sarıcakaya vize başvurusu yapmak için başvuruda bulanacağınızın ülkenin neresi olduğuna karar vermek önemlidir. Çünkü Eskişehir’de sadece birkaç tane Konsolosluk bulunmaktadır. Şehirde Konsolosluk bulunmaması ile şehir ile ilgilenen Konsolosluğun nerede olduğu araştırılmalıdır.

Vize başvurusu için çeşitli belge ve evrak belirli prosedürlere uydurularak istenmektedir. Vize başvurusu belgeleri hazırlanırken eğitim için eğitim vizesi başvurusunda bulunan bir kişi eğitimini gösteren belgelere, çalışma vizesi başvurusunda bulunan bir kişi çalışma belgelerine, turistik vizesine başvuran bir kişi ise turist olduğunu belirten belgeleri ön planda tutmalıdır.

Vize başvurusu için Konsolosluk tarafından talep edilen vize başvuru belgelerinin onay alması için güncel olması ve eski olmaması mühim bir detaydır.

Vize başvuru belgelerini hazırlamak ve vize başvuru sürecini takip etmek zorlayıcı olabilir. Bu sebeple Sarıcakaya vize başvurusu sürecinizin istediğiniz şekilde ilerlemesi için Vize Randevu firmasından hizmet alabilirsiniz.

  • Eskişehir Vize Merkezi

    Eskişehir Vize Merkezi

    Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden Eskişehir vize merkezi ofisi ile…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×