Odunpazarı Vize Başvurusu

Odunpazarı vize başvurusunu, Eskişehir’de bulunan Konsolosluklar ile gerçekleştirebilirsiniz lakin Eskişehir Büyükşehir Belediyesi olmasına rağmen ülke çeşitliliği açısından Konsolosluk sayısı çok azdır. Bu sebeple Odunpazarı vize başvurusu için şehir dışına çıkmanız gerekebilmektedir.

Şehrinizde Konsolosluk bulunmaması sebebiyle şehir dışına çıkma durumunuz, hangi ülke için vize başvurusunda bulunacağınıza bağlıdır. Bazı ülkeler için online vize başvurusunda bulunmak da mümkündür. Bazı durumlarda Schengen ülkelerinden biri için vize başvurusunda bulunmak gerekmeyebilir. Daha önce alınmış bir Schengen vizesinin geçerliliğinin sürmesi durumunda yeni bir vize başvurusunun yapılmasına gerek yoktur.

Vize başvurusu için gerekli belgelerin özen ile hazırlanmasına dikkat edilmelidir. Gözden kaçacak en ufacık bir hata (Eksik belge, süresi geçmiş belge, gereksiz belge ve benzeri.) vize reddine yol açmaktadır.

Vize işlemleri konusunda danışmanlık ve uzman yardım almak yasal bir işlemdir. Bu sebeple birçok kişi vize firmaları hakkında araştırma yapmakta ve iş birliği yapmaktadır. Bu noktada önemli olan şey ise vize firmasının onay oranının yüksek olmasıdır.

Odunpazarı vize başvurusunun önemli noktaları hakkında bilgi almak ve uzman kadrolar ile iş birliği yapmak için Vize Randevu firmasına ulaşabilirsiniz.

  • Eskişehir Vize Merkezi

    Eskişehir Vize Merkezi

    Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden Eskişehir vize merkezi ofisi ile…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×