Mihalıççık Vize Başvurusu

Mihalıççık vize başvurusu yapacağınız ülkeler arasında Litvanya, Romanya ve Moğolistan var ise şehir merkezine doğru 40 dakikalık bir yola çıkmanız yeterli olacaktır.

Vize başvuru işlemlerini sonuçlandırma yetkisi bulunan Konsolosluk ve Büyükelçilik her şehirde bulunmayabilir. Örneğin Mihalıççık vize başvurusu için başka bir şehire gitmeniz gerekebilir. Eğer böyle bir durum söz konusuysa en yakın birime başvuruda bulunma hakkınız vardır. Örneğin Kanada vizesi almanız gerekiyor ise İstanbul’daki Kanada Konsolosluğu’na başvuruda bulunabilirsiniz.

Vize başvurularının dikkatsiz, özensiz ve baştan savma yapılması sonucunda onay alması mümkün değildir. Bir ülkeye giriş-çıkış izni almak için gerekli olan belgelerin büyük bir titizlik ile hazırlanması gerekmektedir.

Vize başvurularının sonuçlanma süresi ülkeden ülkeye değişse de yaklaşık 30 gün gibi bir ortalamaya sahiptir. Ancak seyahat tarihini kaçırmamak adına erken başvuru yapılması tavsiye edilmektedir. Çünkü bazı önemli gün, hafta, tatil veya bayramlarda vize başvurusu konusunda yoğunluk yaşanabilir. Vize başvuruları, hem vize başvuran sayısının çokluğu hem de resmi tatillerden kaynaklı olarak geç sonuçlanabilir.

Mihalıççık vize başvurusu hakkındaki her şeyi öğrenmek için Vize Randevu ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Eskişehir Vize Merkezi

    Eskişehir Vize Merkezi

    Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden Eskişehir vize merkezi ofisi ile…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×