İnönü Vize Başvurusu

İnönü vize başvurusu için İnönü ilçesinin şehir merkezine 40 dakika uzak olması sebebi ile araç kullanmanız gerekecektir. Şehir merkezine gidilmesinin sebebi ise vize merkezlerinin şehir merkezlerinde yer alıyor olmasıdır.

Eskişehir’in merkezinde Litvanya, Romanya, Moğolistan ve benzeri ülkelerin Konsoloslukları bulunmaktadır. Seyahat yapacağınız ülkenin Konsolosluğunun yaşadığınız şehirde bulunmaması gibi bir durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda yapabileceğiniz şey, şehriniz ile ilgilenen en yakındaki Konsolosluğa başvuruda bulunmak olacaktır.

İnönü vize başvurusu için başlıca gerekli evraklar şu şekildedir; pasaport, kimlik aslı ve fotokopisi, seyahat sigortası poliçesi, banka hesap dökümleri, vize harcı ödendiğine dair dekont, vize başvuru formu, Konsolosluk için yazılmış dilekçe, nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı, fotoğraf, rezervasyon bilgileri şeklindedir.

Pasaportunuzun en fazla 10 yıllık olması, belgelerinizin son 3 ay içindeki bilgileri kapsaması, fotoğrafınızın son 6 ay içerisinde çekilmiş olması, bankanızda seyahat için yeterli para olması vize başvurunuzun onay almasında büyük rol oynamaktadır.

İnönü vize başvurusu hakkındaki son gelişmeleri ve detaylı bilgileri öğrenmek için Vize Randevu (www.vizerandevu.com) firması ile görüşme yapabilirsiniz.

  • Eskişehir Vize Merkezi

    Eskişehir Vize Merkezi

    Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden Eskişehir vize merkezi ofisi ile…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×