Han Vize Başvurusu

Han vize başvurusu yapabileceğiniz Eskişehir’de birkaç Konsolosluk bulunmaktadır. Ancak hangi ülke için vize talebinde bulunacaksanız o ülkenin Konsolosluğu ziyaret edilmelidir. Örneğin Eskişehir’de Litvanya Konsolosluğu bulunmaktadır. Litvanya Konsolosluğu’ndan Litvanya vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Birçok nedenden kaynaklı olarak yurt dışına çıkılmaktadır. Ancak her yurt dışına çıkış nedeni, vize başvuru sürecindeki gerekli belgeleri etkilemektedir. Öğrenci olarak eğitim amaçlı bir yurt dışı seyahati gerçekleştirecekseniz, yetkili birime öğrenciliğinizi kanıtlayan belgeler sunmanız gerekmektedir. Turistik amaçlı bir yurt dışı seyahati içinse turist olduğunu kanıtlamanız gerekmektedir.

Han vize başvurusu için gereken evrakları tam bir şekilde teslim etmek için vize firmaları ve acentelerden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Ancak başlıca belgeler şu şekildedir; pasaport, kimlik, rezervasyon bilgileri, finansal belgeler, mesleki belgeler, seyahat sigortası, vize bedelinin ödendiğine dair dekont, nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı şeklindedir.

Vize başvurusu için gereken evrakların güncel bilgileri içermesi ve son 3 ay içerisinde çıkarılması gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun eski olması durumunda da vizenizin onay alması mümkün değildir.

Han vize başvurusu hakkında yardım almak için Vize Randevu firması ile görüşebilir ve www.vizerandevu.com internet adresine göz atabilirsiniz.

  • Eskişehir Vize Merkezi

    Eskişehir Vize Merkezi

    Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden Eskişehir vize merkezi ofisi ile…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×