Günyüzü Vize Başvurusu

Günyüzü vize başvurusu hakkında bilgi almak için çeşitli acente ve vize merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İç Anadolu’nun en işlek şehirlerinden birisi olan Eskişehir birçok ilçeyi sahiptir. Günyüzü, Eskişehir merkeze yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika kadar uzaktadır.

Günyüzü vize başvurusu için şehrinizde, seyahat gerçekleştireceğiniz ülkenin Konsolosluğu olmalıdır. Aksi durumu söz konusu olduğunda şehrinizden sorumlu olan yetkili bir birim ile görüşme yapmanız gerekecektir. Örneğin Günyüzü’nde Fransa vizesi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, Fransa’nın Ankara’daki Konsolosluğu’na belge teslimi yapmalıdır. Çünkü Fransa Konsolosluğu’nun Eskişehir’de şubesi bulunmamaktadır. Eskişehir’in ve ilçelerinin Fransa vize işlemleri ile ilgili görevli Konsolosluğu, Ankara’daki Fransa Konsolosluğu’dur.

Bir başka örnek; Günyüzü’nde Romanya vize başvurusunda bulunmak istiyen kişiler, Eskişehir’deki Romanya Konsolosluğu’na istenen belgeleri teslim ederek bu süreci başlatabilir. Çünkü Eskişehir’de Romanya’nın vize işlemleri ile ilgilenen bir yetkili kurumu vardır.

Günyüzü vize başvurusu ile alakalı detaylı bilgilere www.vizerandevu.com internet adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vize Randevu firmasından uzman danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

  • Eskişehir Vize Merkezi

    Eskişehir Vize Merkezi

    Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinden Eskişehir vize merkezi ofisi ile…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×